Ювілей

90 років – ось це свято!

15 березня 2019 року  своє  90-річчя святкувала  Ольга Іванівна Романенко –  шанована у Сергіївці людина,  багатодітна мама, учасник  Другої світової війни.

Від усього серця Ольгу Іванівну   привітали в.о. Сергіївського сільського голови Світлана  Анатоліївна Купець,  голова первинної організації ради ветеранів Ніна Давидівна Кокоткіна, працівники Сергіївського ЦіКД.

Такий ювілей — дуже важлива і значима подія, адже далеко не кожному судилося зустріти настільки поважний вік. Бажаємо, щоб здоров’я не підводило, життєлюбність і оптимізм ніколи не припинялися, а близькі люди оточували своєю турботою, любов’ю, теплом та увагою. Нехай кожен день дарує радість і позитивні емоції, адже це і є запорука довголіття.

Ольга Іванівна була розчулена великою кількістю  щирих слів. Вона   подякувала усім за увагу, турботу і                      пообіцяла у  свої 90 років не     втрачати    оптимізму і планує відзначити у такій же теплій  компанії  однодумців і                  100-річчя.

Прекрасний вік 90! Його прожити не так то просто!

Мудрий вік — дев'яносто років настав раптово, несподівано для  жительки села Сергіївка Сергіївської сільської ради Цесар Ольги Микитівни, яка відсвяткувала свій ювілей 28 березня 2019 року.
        Від щирого серця Ольгу Микитівну  привітали в.о. Сергіївського сільського голови Світлана  Анатоліївна Купець,  голова первинної організації ради ветеранів Ніна Давидівна Кокоткіна, працівники Сергіївського ЦіКД.

Років прожито чимало, але прожиті вони з гідністю і користю.  На  її долю припали голодомор, воєнне лихоліття, відбудова народного господарства,  перебудова, незалежність України. Усе життя невтомно працювала у колгоспі.

Сьогодні справжньою опорою Ольги Микитівни є родина: двоє  синів та донька, онуки та правнуки.

Тож нехай у 90 років душа не перестає радіти життю, нехай кожен день проходить весело і щасливо, нехай рідні дарують турботу і любов, нехай у домі буде вічний мир і благо.

Ювіляр села Сергіївка .

Ось він прийшов – цей добрий день, коли в душі  Ольги Онисимівни Калашник, яка відсвяткувала  29  червня 2019 року  своє  90-річчя  –  справжнє свято.

Жительку села Сергіївка Сергіївської сільської ради Покровського району Донецької області від  усього серця привітали  в.о. Сергіївського сільського голови Світлана  Анатоліївна Купець,  працівники Сергіївського ЦКіД, соціальний працівник територіального центру Покровської РДА Муравйова Світлана Петрівна та родичі.

Іменинниці вручили квіти, заспівали пісню - привітання та  подарували теплу ковдру.

Ювілей — черговий доказ того, що 90 років — це зовсім не  похилий вік.

Дай Вам Бог ще багато здоров’я, сил,  бадьорості душі, надії,  любові, світлої радості і частих моментів відради для серця.

Нехай   рідні будуть частими гостями на порозі,  нехай у Вашому домі буде мир, достаток та затишок.